igdrazil (igdrazil) wrote,
igdrazil
igdrazil

This journal has been placed in memorial status. New entries cannot be posted to it.

Про колоніалізм та антиколоніалізм

Щось я останнім часом частенько натрапляв на усякі анти та проколоніалістські тексти і випади проти опонентів. На перший погляд для сторонньої людини може здатися що «і ті брешуть і ті брешуть» чи «в кожного своя правда», що власне одне і те ж, але якщо задуматися над ситуацією то це не так.

Наведу таку аналогію на вулиці гоп перестрів якогось студента ботаніка, почав розмову, розвів по поняття і пограбував. Тепер маємо розгляд в суді.

Адвокат нападника розповідає про те, що виявляється постраждалий сам спровокував конфлікт, поводив себе нахабно, зневажав нападника, а потім в результаті сам запропонував відшкодувати збитки. Адвокат потерпілого у свою чергу розписує який той увесь відмінник, спортсмен, улюбленець дівчат, опора батьків і т.п. Як він тяжко працював аби заробити гроші і як грабіжник потім на них місяць гуляв.

В результаті розслідування з’ясовується, що це нападник причепився до постраждалого нахабство і провокація якого полягали в розмові та поведінці «нє па панятіям», ніякої «добровільності» звісно не було, сам постраждалий за виключенням одного предмету трієчник який ледь здає сесію, спортом не займається взагалі, дівчини в нього нема, гроші дали батьки, а вкраденої суми вистачило грабіжникові лише на пиво та цигарки. Якщо захопитися деталями, то виходить що таки усі викривлюють факти на свою користь.

Тільки от в цій історії очевидно і хто агресор, і хто розпочав конфлікт, і хто тут жертва. І те яка саме деталь розповідей адвокатів є щирою правдою, а яка брехнею чи перебільшенням на суть випадку не впливають ніяк. Одні усіляко плачуться і прикрашають постраждалого, інші виправдовують злочинця. Висновок простий – брехуни в цих суперечках є по обидва боки, а от сволоти чогось сконцентровані майже суціль на одній.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 1 comment